Pas rrëfimit personal, Paloma përballet me bashkëshortin

Mediale Vip

Pas rrëfimit personal, Paloma përballet me bashkëshortin

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 23:16
Paloma

Paloma dhe bashkëshorti i saj patën një takim në “Big Brother VIP”, pas rrëfimit të Palomës për betejën 8-vjeçare të bashkëshortit me alkoolin.

Gjatë një komunikimi me Monika Lubonjën gjatë javës, Paloma rrëfeu se për 8 vite me radhë, bashkëshorti i saj, Andreji, krijoi varësi nga alkooli. Ajo tregoi se kishte përjetuar netë të tëra pa gjumë dhe shqetësime.

Ajo gjithashtu u shpreh se kishte bërë denoncim në polici pas një episodi të vetëm të dhunshëm.

Pas transmetimit të rrëfimit të saj, moderatorja Arbana Osmani e ftoi në dhomën e rrëfimit, ku Paloma gjeti një statujë (që imiton atë të çmimeve Oscar) ku Andreji kishte shkruar “Për Palomën, aktoren më të mirë të ‘Big Brother’.”

Çfarë u duk si ironi në fillim, rezultoi që ishte një shaka mes të dyve, sepse pasi u përballën, ai i kërkoi të lexonte edhe pjesën tjetër, të cilën Paloma nuk e lexoi me zë të lartë.

Gjatë përballjes së tyre, bashkëshorti theksoi se ai moment i errët në jetën e tyre ka kaluar dhe falë mbështetjes së saj dhe familjes, përpos edhe terapisë, ai është si më parë. Andreji, i cili nuk e fshehu mërzitjen për faktin që Paloma ndau me të tjerët përjetimin e tyre personal, i kërkoi që të përqendrohej te gjërat e bukura që kanë kaluar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat