Stresi ka gati këngën e re

Mediale Vip

Stresi ka gati këngën e re

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 00:42
Stresi

Stresi tashmë ka finalizuar projektin e ardhshëm muzikor, i cili do të publikohet nesër në orën 23:59 në platformën Youtube.

“A t’ka marr malli” quhet kënga e re, të ciën ai e cilësoi si këngën e karrierës së tij.

Por artisti për ndjekësit e tij, ka një kërkesë të veçantë për publikimin e këngës.

Kërkesa e reperit ishte t’i bënin fansat 50 mijë e më shumë komente.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by STRESI (@stresi)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat