Kjo është sfida e radhës në “Big Brother VIP”

Mediale Vip

Kjo është sfida e radhës në “Big Brother VIP”

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 00:59
Foto ilustrim

Produksioni i ‘Big Brother VIP’ ka vendosur një sfidë të re për banorët brenda shtëpisë.

Nga nesër ata do të merren me prodhimin e rakisë, por që nuk duhet ta konsumojnë atë.

Tashmë gjithçka është gati, ku produksioni i ka sjellur në shtëpinë e famshme edhe kazanët për prodhimin e rakisë.

Por, në këtë sfidë do të marrin pjesë vetëm vajzat e jo djemtë.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat