Vajzës së tij “yll”, babi Iliri ia bëri dhuratën nga brenda “Big Brother” në ditën e saj te lindjes!

Mediale Vip

Vajzës së tij “yll”, babi Iliri ia bëri dhuratën nga brenda “Big Brother” në ditën e saj te lindjes!

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 06:41
Ilir Shaqiri, Emily

Vajza bukuroshe e Ilir Shaqirit ka ditëlindjen, dhe balerini i njohur, ndonëse nuk mund të jetë pranë saj në këto momente, e gjeti mënyren për ta surprizuar. 

Nga brenda shtëpisë së Big Brother VIP, ai shkroi në tokë emrin e saj “Emily” dhe në krah i vendosi një zemër të madhe, që mund të shihet mjaft bukur nga lart.

Për këtë, pati dhe ndihmën e Kledit.

“Zemra ime, të dua shumë” i shkroi e bija në Instagram!

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat