Do publikojnë albumin në të njëjtën ditë, Adele ka një mesazh për Ed: Ai duhet të jetë në panik

Mediale Vip

Do publikojnë albumin në të njëjtën ditë, Adele ka një mesazh për Ed: Ai duhet të jetë në panik

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 10:23
Adele, Ed Sheeran

Gjatë një bisede me UK’s Heart Radio, këngëtarja bëri shaka për publikimin e albumit të saj të ardhshëm duke qenë në të njëjtën kohë me albumin e Sheeran.

“Ed Sheeran ka një album që del në të njëjtën kohë,” tha drejtuesi i radios për Adele, 33 vjeç.

“Në datën 19?” pyeti Adele, të cilës mikpritësi iu përgjigj: “Epo, jo e 19 -ta. Mos u frikëso!”

“Unë nuk jam në panik,” u përgjigj ajo me shaka. “Ai mund të bjerë në panik!”
Ajo vazhdoi, “Unë e dua Edin dhe me të vërtetë e dua gruan e tij Cherry [Seaborn].”

Gjatë intervistës, këngëtarja gjithashtu bëri shaka se ajo ishte “gati të jetë përsëri e famshme” – të paktën “për pak kohë”. Këngëtarja ka qenë e hapur për të mos dashur të qenit në qendër të vëmendjes në të kaluarën.

“”Ndihem mire. Unë jam ngritur përsëri për ta bërë këte qe vitin e kaluar në vitin , kështu që ndjehem sikur jam përgatitur mjaftueshëm“,tha ajo.

Duke lënë mënjanë shërimin nga divorci i saj nga ish Simon Konecki, Adele tha se ishte “e vonuar”, “rraskapitëse” dhe “punë vërtet e vështirë”.

“Tani jam shëruar si çdo gjë,” tha ajo. “Të ecësh nëpër gjithë atë, e di, por, ia vlente.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat