Fifi përlot me rrëfimin

Mediale Vip

Fifi përlot me rrëfimin

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 11:51
Fifi

Këngëtarja shqiptare Fifi, së fundmi ka folur në “Big Brother Vip” për ish-partnerin e saj, teksa ka thënë se ai e ka lënë, sepse sipas tij, ajo qante shumë.

Ajo thotë se ajo i paguante dhe borxhet atij, madje me lekët e saj shkoi për pushime në Greqi, me një femër tjetër. “Unë nuk ju besoj meshkujve më, ai tjetri që do të vijë në jetën time duhet të më bindë.

Për ata unë mendoj shumë, se nuk besoj më, se e kam përjetuar vetë me dhënë gjithçka për një njeri, edhe me u zgjuar një ditë papritur edhe me të thënë unë nuk të kam dhënë shpresa.

Njëjtë më ka ndodhur edhe me atë para këtij të fundit. Kam qenë me të, u nda me mua se nuk i pëlqente që unë qaja.

Se kur u njoh me mua, më pa në televizion vetëm duke qeshur dhe pas një viti e gjysmë ju ka kujtua që unë edhe qaj, dhe më thoshte ti po qan shumë.

Ndërkohë ankohej për gjendjen ekonomike dhe ato para që unë i fitoja i paguaja borxhet. Në një rast ai shkoi dy javë në Greqi me paratë e mia. Kur u kthye kishte nisur një lidhje tjetër dhe kthehej vetëm kur nuk ia hapte telefonin ajo tjetra”, ka rrëfyer ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat