Graniti debaton me Fifin: Jemi para kamerave, kemi pak marifet me u kap me u puth

Mediale Vip

Graniti debaton me Fifin: Jemi para kamerave, kemi pak marifet me u kap me u puth

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 14:20
Fifi dhe Graniti

Dyshja po diskutojnë edhe sot raportin mes tyre.

Graniti ishte ai i cili po mundohet ta bind Fifin se ajo i ka bërë presion në raport me të.

Ndërkohë, Graniti iu drejtua Fifit se presioni që ajo i ka bërë ka ndikuar tek banorët e tjerë që të ekzagjerohet raporti i tyre deri në një lidhje dashurie apo se ata pëlqejnë njëri-tjetrin.

Tutje, ai shtoi se është herët për tu lidhur bashkë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat