Kjo është gruaja e Sinan Vllasaliut

Mediale Vip

Kjo është gruaja e Sinan Vllasaliut

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 16:03
Sinani me gruan

Sinan Vllasaliu është njëri ndër këngëtarët më të dashur të publikut shqiptar.

Sinani ka ditur si t’i rezistoj kohës, çdo këngë e tij dëgjohet edhe sot si ditën e parë.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është gruaja e këngëtarit.

Një foto e postuar nga vet ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve, Teuta po duket si një 20 vjeçare, e bukur dhe tejet elegante. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat