Fifi i bën masazh Granitit në BB VIP

Mediale Vip

Fifi i bën masazh Granitit në BB VIP

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 18:58
Fifi dhe Graniti

Kohëve të fundit Fifi dhe Graniti kanë treguar një afrimitet të madh gjatë qëndrimit në Big Brother VIP Albania.

Dy ditë më parë ishte Graniti ai i cili i bëri një masazh këngëtares.

Por, duket se tani ka qenë radha e Fifit e cila mbrëmë vonë i ka bërë një të tillë futbollistit te krevati i tij, derisa i thotë se ia kanë mësuar plot njerëz se si të bëjnë masazh.

Fifi ditë më parë u shpreh hapur se ka një pëlqim të madh ndaj Granitit, derisa ky i fundit u shpreh se e pëlqen por që ende i duhet kohë.

E kjo deklaratë e tij nga pjesa më e madhe e banorëve po cilësohet si lojë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat