U tha se u dërgua me urgjencë në spital, Aleksandër Gjoka sqaron të vërtetën

Mediale Vip

U tha se u dërgua me urgjencë në spital, Aleksandër Gjoka sqaron të vërtetën

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 21:55
Aleksandër Gjoka

Në fillim të kësaj vere në mediat online qarkulloi lajmi se Aleksandër Gjoka ishte dërguar me urgjencë në spital, pasi ishte ndjerë keq në skenë teksa ndodhej në një koncert në Berat.

Artisti ishte i ftuar këtë të diel në “Dola te Ola”, dhe ndër të tjera foli edhe për lajmet që kanë qarkulluar herë pas here në mediat sociale për të.

Aleksandër Gjoka u ndal te ngjarja e ndodhur në Berat në fillim të muajit korrik.

Ai sqaroi se ishte thjesht diçka e vogël, ku artisti nuk ishte ndjerë mirë pasi kishte patur luhatje tensioni. “Nuk ndodhur asgjë e madhe”, u shpreh ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat