Hailey Bieber tregon grimin perfekt për vjeshtë

Mediale Vip

Hailey Bieber tregon grimin perfekt për vjeshtë

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 11:22
Hailey Bieber

Një sezon i ri vjen me justifikimin e përsosur për të ndryshuar përmbajtjen e çantës suaj të kozmetikës.

Ndërsa disa preferojnë fondatina mat, me mbulim të plotë gjatë gjithë vitit, përsëri pëlqejnë të ndryshojnë nuancat që përdorin.

Dhe nëse jeni duke kërkuar tone më të thella, duket se Hailey Bieber pajtohet me këtë zgjedhje.

Në një fotografi të postuar në Instagram Story, Hailey ka lëkurën më të ndritshme që kemi parë ndonjëherë. Seriozisht, është aq me shkëlqim, ndoshta mund të shihni reflektimin tuaj në të, nëse qëndroni mjaft afër.

Për një prekje vjeshte, ajo ka vendosur një ngjyrë të buzëve të kuqe që nuk është shumë mbizotëruese dhe shkroi në postim: “Lëkura me shkëlqim dhe buzët me nuanca të kokrrave të kuqe gjatë gjithë vjeshtës, ju lutem”.

Çelësi për të arritur këtë lloj pamjeje është zgjedhja e formulave të duhura.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat