“A po të dukem e lumtur”, kë po e pyet për këtë Blerona?

Mediale Vip

“A po të dukem e lumtur”, kë po e pyet për këtë Blerona?

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 14:48
Blerona Zeqiri

Blerona Zeqiri së fundmi ka folur për jetën e saj private, derisa ka treguar se ndër vite ajo është bullizuar për peshën që ka pasur.

Moderatorja ka treguar se ka lexuar shumë komente të liga në rrjete sociale sa i përket peshës së saj.

Sa i përket jetës së saj private, Zeqiri nuk ka preferuar të komentojë shumë këtë pjesë.

“Qysh po të dukem”, i drejtohet Blerona moderatorit, i cili i thotë “Po dukesh e lumtur”, “Eh kaq ka rëndësi”, përfundon moderatorja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat