Partner i famshëm apo jo? Semi habit me zgjedhjen e saj

Mediale Vip

Partner i famshëm apo jo? Semi habit me zgjedhjen e saj

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 19:09
Semi

Semi është përfolur shumë në media jo vetëm për shkak të karrierës së saj, por edhe prej lidhjes që ajo ka patur për shumë vite me Bojken Lakon.

Duket diskuar me banorët, e pyetur nëse do të zgjidhte një partner të njohur në publik apo jo, Semi habit me përgjigjen e saj.

Ajo u shpreh se nëse do të ishte varësisht dëshirës së saj, do të zgjidhte padiskutim një partner jo të famshëm.

“Edhe me Bojkenin nuk doja ta bëja publike lidhjen por njerëzit shihnin, fotografonin. Nëse do zgjidhja sot, do të doja që partneri im të mos ishte i famshëm“,- tha Semi.

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat