Alvisa zbulon se ajo flet me Brunon mbrëmjeve

Mediale Vip

Alvisa zbulon se ajo flet me Brunon mbrëmjeve

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 23:07
Alvisa dhe Bruno

Bruno dhe Alvisa kanë diskutuar sot në studio.

Bruno dhe Alvisa tashmë janë të njohur për publikun shqiptar si dyshja e preferuar.

Pasi Bruno ka shprehur pëlqim për Adën pas Alvisës, marrëdhënia e këtyre të fundit u përça deri diku.

Sot Bruno në studio deshi të falënderonte dy konkurrentë të “Përputhen” të cilët iu gjendën afër atij pasi po ndihej keq dhe nuk përmendi Alvissën por Mikelën.

Alvisa mori fjalën duke thënë se ajo i kishte thënë mirëmengjes atij sot në studio pasi biseda e tyre e fundit ishte mbrëmë natën duke lënë të kuptohet se këta të fundit flasin mbrëmjeve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat