Banoret e zënë Kledin në “flagrancë”, nuk zgjohet edhe aq herët sa thoshte

Mediale Vip

Banoret e zënë Kledin në “flagrancë”, nuk zgjohet edhe aq herët sa thoshte

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 15:23
Kledi

Vajzat janë detyruar të flenë me turne gjatë natës për tu siguruar që procesi i prodhimit të rakisë po shkon siç duhet.

Qëndrimin zgjuar gjatë natës vajzat e kanë shfrytëzuar edhe për të bërë një investigim të vogël.

Që nga fillimi i këtij edicioni të “Big Brother Vip”, Kledi ka dëshmuar disiplinën në karakterin e tij, duke u zgjuar më herët se banorët e tjerë dhe duke mos neglizhuar asnjëherë aktivitetin fizik.

Këtë sjellje të Kledit e kanë komentuar dhe vlerësuar edhe banorët e tjerë por mëngjesi i sotëm ishte ai i së “vërtetës”.

Fifi dhe Sheila ishin ato që “vërtetuan” sot se Kledi nuk u zgjua aq herët sa pretendon çdo ditë dhe kaq mjaftoi që ato të “hakmerreshin” për këtë fakt.

Në batutë e sipër ato akuzuan Kledin se ka gënjyer për regjimin e tij të përditshëm.

Gënjeshtar, thua se zgjohesh në orën 6:00. Ora është 08:00 dhe ti akoma në gjumë“,- thanë banoret me humor.

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat