Trejsi pozon tërësisht e zhveshur

Mediale Vip

Trejsi pozon tërësisht e zhveshur

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 22:00
Trejsi

Trejsi Sejdini publikoi foton joshëse në Instagram.

Trejsi Sejdini njihet si ndër femrat më joshëse në showbizin shqiptar.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale së fundmi me poza të ‘nxehta’ të cilat i shfaqi në Instagram.

Modelja komentohet mjaft shumë për paraqitjet provokuese në rrjete sociale, së fundi Trejsi pozoi ‘topless’ duke çmendur ndjekësit e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat