Artani-Tolës: Je me fat që je këtu se jashtë as sytë nuk do t’i hidhnin

Mediale Vip

Artani-Tolës: Je me fat që je këtu se jashtë as sytë nuk do t’i hidhnin

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 22:19
Artani, Tola

Sot gjatë puntatës së Për’puthen u transmetua takimi i Ritvanës dhe Artanit. Ky takim ishte dhënë kohë më parë, por u ndërpre, sepse Ritvana u largua nga studio.

Gjatë kohës së diskutimeve në studio, Arlida ose Tola, përplaset në debat me Artanin.

Tola: Ritvana për çfarë e zgjodhe Artanin në takim?
Artani: Po e ka thënë arsyen Tola, se ti e ndrite, e ke parë veten si je?  Si aeroplan pa pistë je.

Tola: Ti të kesh fatin të bësh takimet që bëj unë.
Artani: Ti i ke të gjitha takimet njësoj. Nuk e bën diferencimin.

Tola: Po pse ke ndritur ti takimin tënd?
Artani: Jo unë nuk ti kam akuzuar asnjëherë takimet, po mqs fole.

Tola: Ti nuk je në zgjedhjet e mia, nëse do me e dit.
Artani: As ti nuk je. Ti je me fat që je aty, se të ishe jashtë, gjysma nga çunat as sytë nuk do t’i hedhin.

Tola: Seriozisht e ke ti?
Artani: Flasin djemtë, i dëgjojmë muhabetet.

Kujtojmë se Artani është vëllai i një ish konkurrenti, Mevlanit. Por ai nuk dëshiron aspak që ti përmendet kjo gjë, prandaj dhe takimi me Ritvanën nuk filloi siç duhet.
Ai tha se e urren të krahasohet me të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat