Kështu reagon Stresi kur moderatorja gabimisht i drejtohet me emrin “Noizy”

Mediale Vip

Kështu reagon Stresi kur moderatorja gabimisht i drejtohet me emrin “Noizy”

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 23:51
Foto nga emisioni

Reperi i njohur shqiptar, Arkimed Lushaj – Stresi, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Ftesë në 5”.

Ai ka rrëfyer të vërtetën e të qenurit në arrati prej 10 muajve, ndërsa ka folur për rikthimin në Shqipëri dhe më të rejat e tij.

Ndërkohë një moment shumë interesant u shënua gjatë intervistës, kur prezantuesja Bieta Sulo ngatërroi emrin e tij.

Ajo iu referuar stresit si “Noizy”, i cili është njëherësh një tjetër rap-artist i famshëm nga Shqipëria, dikur rival i përbetuar i reperit Stresi.

“Ma ktheve edhe po e prisja këtë. E di pse po e prisja, sepse e ke ngatërruar një herë, i ke thënë atij Stres, edhe kur po vija rrugës sepse unë jam 3 sekonda para edhe i thash [shoferit], mbaje mend, e kam parandjenjë që në fund do ma bëjӕ Noizy, si ka mundësi që ja qëlloj”, ka thënë në fund reperi me prejardhje nga Tropoja.

Situata është kaluar me të qeshura nga të dy protagonistët e studios, duke treguar kështu se nuk ka hatërmbetje në këtë lapsus të bërë pa dashja nga ana e moderatores. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat