Janë ndarë, por Donaldi vazhdon të ketë ndjenja për Borën thotë se ka qenë femra që e ka dashur gjithë jetën

Mediale Vip

Janë ndarë, por Donaldi vazhdon të ketë ndjenja për Borën thotë se ka qenë femra që e ka dashur gjithë jetën

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 10:33
Donaldi

Sipas kësaj deklarate dyshohet se dyshja mund të ribashkohen.

“Ne u ndamë por nuk është se nuk duheshim”, tha Donaldi teksa debatonte me banorët.

Ai shprehu ndjenjat për Bora Zemanin derisa fliste me Kledin, Semin dhe Fifin.

Shiko videon.
 

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat