Ardiana Gashi zgjedhet Miss Globe Kosova 2021

Mediale Vip

Ardiana Gashi zgjedhet Miss Globe Kosova 2021

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 10:41
Ardiana Gashi

Ardiana Gashi nga Komuna e Lipjanit zgjedhet Miss Globe Kosova 2021.

Ajo përmes një postimi në Instagram ka falënderuar familjen, shoqërinë dhe të gjithë ata të cilët e përkrahën në këtë rrugëtim.

E në veçanti, ajo ka falënderuar dhe ka shprehur mirënjohje për menaxherin dhe producentin e Miss Globe Kosova, z.Sherif Pacolli.

Suksese.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat