Pas debatit me Ilirin, Semi e revoltuar: Dola si kokrra e …

Mediale Vip

Pas debatit me Ilirin, Semi e revoltuar: Dola si kokrra e …

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 11:12
Semi

Iliri me Semin prej ditësh janë përfshirë në një debat mes tyre.

Këngëtarja në bisedë e sipër i ka adresuar Ilirit një gjest, prej së cilës ai u shpreh i ofenduar.

Semi kërkoi dhe falje për këtë ngjarje, veprim i cili nuk u pranua nga ana tjetër.

Debati mes tyre agravoi edhe gjatë spektaklit të së martës, teksa Semi u shpreh se veprimi i saj duhet të pritej me sportivitet nga Iliri pasi edhe ky i fundit i ka drejtuar shpeshherë asaj batuta seksuale.

Si pasojë e kësaj akuze, Iliri i revoltuar iu përgjigj se komentet e tij kanë ardhur si pasojë e ‘’veshjes dhe kërcimeve provokuese’’ nga këngëtarja.

Semi u përlot nga ky koment, dhe nuk nguroi ta komentonte me banorët edhe pas spektaklit.

‘’Ishte argument shumë i shëmtuar. Pra unë vishem dhe kërcej për të provokuar meshkujt e shtëpisë. Në publik unë dola si kokrra e prostitutës..’’,- tha e revoltuar Semi.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat