Adele ha njëherë në javë në McDonald`s

Mediale Vip

Adele ha njëherë në javë në McDonald`s

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 15:50
Adele

Adele nuk ka hequr dorë nga ushqimi i shijshëm, qoftë ai edhe i shpejtë e i pashëndetshëm.

“Vakti im i fundit ishte McChicken Nugget me një patate të madhe, të skuqur. Unë ha të paktën njëherë në javë në McDonald`s”, tregoi Adele për Vogue.

Për dobësimin e saj, Adele sqaroi gjatë se erdhi si pasojë e ushtrimeve që vazhdon t`i kryejë tre herë në ditë. Kurse palestrën e nisi për të luftuar me ankthin pas divorcit.

Kështu që mos u ndjej në faj herën tjetër pasi të hash ‘junk food’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat