Një nga historitë më të bukura të dashurisë, Bjordi flet për mungesën e Adelës

Mediale Vip

Një nga historitë më të bukura të dashurisë, Bjordi flet për mungesën e Adelës

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 16:01
Bjordi Mezini, Adelajda Xhamani

Adelajda Xhamani dhe Bjordi Mezini ishin çifti  simpatik i “Big Brother Albania 2” që asokohe thyen tabutë. Bukuroshja që fitoi simpatinë e njerëzve me ëmbëlsinë e saj, vazhdoi lidhjen me Bjordin edhe për pak vite pas daljes nga shtëpia e shoët-televiziv, por fatkeqësisht u nda nga jeta para disa vitesh nga ataku kardiak.

Ndonëse ai ka vazhduar jetën e tij, Bjordi ka folur për Adelën, për të cilën tha se e kujton shpeshherë.

“Unë dhe Adela kishim vite që ishim ndarë kur ndodhi ajo që ndodhi, dhe rrugët tona ishin ndarë, ishim dy njerëz që kishim ndarë një pjesë të mirë të jetës bashkë, ishim shumë të rinj dhe gjërat ndryshojnë, por po normalisht që e kujtoj shpesh, ka qenë shumë e rëndësishme, ishte një vajzë fantastike dhe nuk e mohoj dot”, tha regjisori.

Sa i përket jetës së tij private, ai tha se ka shumë kohë që nuk “gjuan”, prej vitesh, del në club, por nuk flirton,  i bën femrat ta “gjuajnë”.

Ai zgjodhi të mos e komentonte marrëdhënien e tij aktuale, duke thënë se është e komplikuar, si çdo marrëdhënie tjetër, duke nxitur dyshime se ndoshta është aktualisht në krizë. I pyetur për defektin më të madh që ka ai si njeri, në çift, tha se ishte egoist, duke thënë se të parat vë prioritetet e gjërat e veta, jo të partneres

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat