Konflikti Ilir-Semi-Donald/ Banorët përpiqen të ”qetësojnë gjakrat”

Mediale Vip

Konflikti Ilir-Semi-Donald/ Banorët përpiqen të ”qetësojnë gjakrat”

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 18:09
Banorët

Debati mes Ilirit, Semit dhe Donaldit është finalizuar me shkëputje komunikimi ndërmjet këtyre banorëve.

Të gjitha palët janë përpjekur të sqarojnë qëndrimet e tyre tek miqtë e tjerë.

Shumica prej banorëve kanë shprehur mospëlqim për gjithë situatën e pakëndshme të krijuar.

Për të ndryshuar këtë atmosferë, gjithësecili prej tyre është përpjekur të pajtojë protagonistët e debatit, në mënyrë të tillë që t’i rikthehen normalitetit.

‘’Nuk ndihem mirë kur ju shikoj kështu, nuk më mbaj vendi. Sikur ta sqaroni këtë gjë, në mos të bëhëni miq të paktën të jeni rehat kur  jemi të gjithë bashkë’’,- i tha Sabiani- Ilirit.

Të njëjtën gjë ka tentuar edhe Arjola, Monika apo Sheila por mesa duket banorët janë të sigurtë për qëndrimet e tyre.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat