Bruno dhe Antonia zhvilluan takimin e tyre së fundi, por si shkoi ky takim?

Mediale Vip

Bruno dhe Antonia zhvilluan takimin e tyre së fundi, por si shkoi ky takim?

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 19:57
Bruno dhe Antonia

Antonia dhe Bruno kanë pasur takimin e tyre së fundi.

Bruno dhe antonia kanë zhvilluar takimin e tyre së fundi

Ajo e cila i pengoi ata jatë takimit ishe Alvisa e cila u bë temë kryesore aty. Antonia dëgjoi zërin e Alvisës dhe kjo gjë nuk i pëlqeu aspak teksa edhe filloi duke ofenduar konkurrenten.

Antonia u shpreh ashpër ndaj Alvisës derisa edhe deklaroi se aq shumë nuk e pëlqen atë sa që as emrin e saj nuk dëshiron ta përmend.

Konkurrentja insistoi se nuk ka ndonjë inat personal me të por që nuk duron dot zërin e Alvisës./

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat