Cilët deputetë e ngacmojnë Duda Baljen?

Mediale Vip

Cilët deputetë e ngacmojnë Duda Baljen?

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 21:40
Duda Balje

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, gëzon pëlqmin dhe simpatinë e shumë njerëzve.

Ajo, është apsolutisht deputetja më e integruar nga të gjithë deputetët që vijnë nga radhët e pakicave.

Duda flitet e përflitet për përfshirjen në fushën e politkikës, por edhe përtej kësaj, për jetën e saj private dhe sidomos pamjen e jashtme.

Duda, që mban emrin e frutit të njohur, thiotë se është e ëmbël, por jo aq sa dudi.

Ndryshe, deputetja ka treguar disa herë se është ndjerë shpesh e ngacmuar nga shikimet e kolegve deputet në Kuvendin e Kososvës.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat