Si mund të bëheni nusja e Flori Mumajesit?

Mediale Vip

Si mund të bëheni nusja e Flori Mumajesit?

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 21:49
Flori

Flori Mumajesi është ndër këngëtarët më të dëgjuar e pëlqyer në muzikën moderne shqiptare dhe jo vetëm.

Ai, mbetet edhe më tej beqari I lakmuar. Është folur disa herë për jetën e tij private, për lidhjet, por që asnjëra marrëdhënie e tij nuk duket të ketë qenë aq serioze sa tia ndrroj statusin këngëtarit.

Kur Flori është pyetur se sa të dashura I ka pasur në jetë, ai është përgjigjur në mënyrë epike: “Edhe po ta them, edhe po të mos e them, prapëseprapë nuk do më besosh”.

E, femra ideale sipas tij është ajo për të cilën do ti rreh zemra fort, për të cilën fle dhe zgjohet duke menduar. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat