Edona shfaqet si zonjë e rëndë

Mediale Vip

Edona shfaqet si zonjë e rëndë

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 22:02
Edona Llalloshi

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku Edona Llalloshi, ka shfaqur anën e saj të bukurisë.

Si gjithmonë, edhe kësaj radhe ndau disa imazhe atraktive duke marrë komplimente nga fansat.

Stili i saj i veçantë dhe kombinimi që ka bërë në veshje me një bluzë të zezë e pallto ngjyrë të bardhë, u kujdes të shfaqej si zonjë e vërtetë.

Ajo këtë paraqitje e ka përshtatur edhe me një palë syze dhe aksesorë me të cilat po duket për mrekulli.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat