Ryva shkëlqen në dasëm

Mediale Vip

Ryva shkëlqen në dasëm

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 23:24
Ryva

Ryva Kajtazi në çdo moment duket bukur me pozat e shumta që publikon.

Këngëtarja duke qenë e afërt me ndjekësit, në çdo kohë shkëlqen me postimet e ndryshme që bën.

Në një imazh të fundit që ka publikuar, shihet me një fustan tejet të bukur.

Po ashtu, me rregullimin që ka bërë, këngëtarja shkëlqen.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat