Ada e “Përputhen” pozon provokuese

Mediale Vip

Ada e “Përputhen” pozon provokuese

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 23:26
Ada

Ada është njëra ndër konkurrentet më të komentuara të emisionit “Përputhen”.

Ajo komentohet shumë për paraqitjen e saj dhe çdo postim në rrjete sociale padyshim se kthehet në lajmin e ditës e komentohet nga të gjithë.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto mjaft provokuese që Ada ka postuar në Instagramin e saj.

Ajo shihet në makinë duke pozuar nga prapa, shpina e saj është e zhveshur deri në fund duke ia vënë kështu në pah të pasmet. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat