Violeta vjen me këtë stil sportiv

Mediale Vip

Violeta vjen me këtë stil sportiv

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 16:01
Violeta

Violetë Kukaj në çdo kohë merr vëmendje me ndyshimin drastik që ka bërë tek vetja.

Edhe pse në moshë, me linjat perfkte dhe ndërhyrjet e shumta ajo befason me secilin imazh që publikon.

Ani pse shumicën e kohës pozon me veshje nga më të rëndat dhe grim profesional, këngëtares nuk i mungojnë edhe imazhet e thjeshta.

Këtu në këtë imazh shihet me veshje sportive duke goditur si vajzë e re.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat