Miley Cyrus pozon ‘topless’

Mediale Vip

Miley Cyrus pozon ‘topless’

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 16:09
Miley Cyrus

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të shprehet.

Dhe Miley Cyrus u angazhua plotësisht për një xhirim fotosh në fermën e saj në Nashville, Tennessee ndërsa doli topless në kopertinën e një interviste të re të Intervistës të publikuar të mërkurën.

Muzikantja 28-vjeçare e deklaroi veten një “yll roku” të sprovuar dhe të vërtetë, teksa ishte kombinuar me ngjyra të ndezura në një fotosesion tjetër ‘skandaloz’. Miley buzëqeshi me dhëmbë ndërsa pozoi për përhapjen e kapur nga fotografja Brianna Capozzi.

Ajo i ngriti këmbët me një palë taka rozë të lulëzuara, të veshura me çorape dhe një majë të verdhë të depozitës, teksa qëndronte afër disa bananeve të qëruara në tokë.

Duke treguar përsëri fleksibilitetin e saj, Miley tërhoqi mbathjen e saj të bardhë Chanel prapa veshit të saj, ndërsa pozonte me një palë bikini ngjyrë livando me një fund të zi me dantella të zezë.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat