Rina i grisë komplet getat e saj

Mediale Vip

Rina i grisë komplet getat e saj

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 16:39
Rina

Rina nihet për stilin e saj të veçantë, si në të veshur ashtu është në flokët e saj, por kësaj radhe ka vendosur të ndryshoj diçka tjetër.

Së fundi, ajo në InstaStory ka shpërndarë një video duke grisur komplet getat e saj, dhe  si duket Rina qenka e  inspiruar të sjell diçka të re,.

Ndoshta ky model i ri i getave nga Rina do të kthehet në trend, e ndoshta do të vishen edhe vajzat e reja e sidomos nga adhurueset e saj.

Ndër të tjera, ajo ka forma mjaftë të mira trupore dhe s’ka ka si mos të duket bukur në gjithçka që ajo vesh.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat