Fatmira Breçani gjyshe për herë të parë: Triumfi kënaqësia më e madhe në jetë

Mediale Vip

Fatmira Breçani gjyshe për herë të parë: Triumfi kënaqësia më e madhe në jetë

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 19:29
Fatmira Breçani

Këngëtarja e muzikës popullore Fatmira Breçani ka treguar se prej 5 muajsh është bërë gjyshe, nga vajza.

E ftuar në emisionin ‘Jeto me Orën’ në RTV Ora, këngëtarja teksa ka folur për karrierën e saj në muzikë, ajo shprehet se ardhja në jetë e nipit të saj ka qenë një ndër kënaqësitë më të mëdha që ajo dhe familja e saj ka përjetuar ndonjëherë.

“Ka pesë muaj që jam bërë gjyshe nga vajza, me Triumfin që nuk e dinim se çfarë kishim mangut. 

Është kënaqësia më e madhe që kam pas ndonjëherë unë dhe krejt familja ime. “- është shprehur Breçani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat