A do ta trashëgojë aktrimin?/ Arjola: Fëmijët kanë qenë pjesë e një filmi

Mediale Vip

A do ta trashëgojë aktrimin?/ Arjola: Fëmijët kanë qenë pjesë e një filmi

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 19:42
Arjola

Për banorët që janë prindër e gjithë eksperienca brenda “Big Brother Vip” bëhet edhe më e vështirë.

Ata shpeshherë diskutojnë me njëri-tjerin si një mënyrë për të përballuar mallin që kanë për fëmijët e tyre.

E pyetur nga Kledi, Arjola tregoi se fëmijët e saj kanë aktruar në një film, madje shumë vite përpara sesa vetë ajo të ushtronte rregullisht profesionin e saj.

Arjola tregoi se veçanërisht njëra prej vajzave të saj është tepër e talentuar në këtë aspekt.
“Kanë aktruar vite përpara se të bëja unë filmin tim të parë. Njëra prej vajzave ka shumë talent, ndërsa djali është i orientuar drejt futbollit. Vajza më thotë shpeshherë që e ka marrë malli të aktrojë sërish”,- tha Arjola.

Arjola tregoi se gjithminë dëshiron që fëmijët e saj të jenë pjesë aktive e angazhimeve të saj profesionale.
“I marr gjithmonë me vete, që pse jo ta kuptojnë se si funksionon dhe të qartësohen nëse duan të jenë pjesë e kësaj bote apo jo”, – shtoi Arjola.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat