“A ke dikë në mëndje?”, ja si përgjigjet Arjola

Mediale Vip

“A ke dikë në mëndje?”, ja si përgjigjet Arjola

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 20:00
Big Brother Vip

Arjola ka treguar në këtë “Big Brother Vip” shumë momente të vështira për jetën e saj private.

Ajo ka rrëfyer për banorët mbi divorcin e saj, vështirësitë ekonomike, tentativën për vetvrasje dhe deri tek komplekset e të qënit një nënë beqare.
Mbi këto të dhëna kaq të ndjeshme, Donaldi natyrshëm i ka drejtuar aktores pyetjen: A ke dikë në mëndje?

Arjola u përgjigj duke sqaruar se nuk është duke shijuar një histori romantike por lutet çdo ditë që në jetën e saj të ketë një mashkull që t’i falë asaj dashuri.

“Nuk kam asnjë në mëndje, ama lutem që të vijë një mashkull në jetën time. Por unë dua dikë që të insistojë për të shfaqur dashurinë e tij”,-tha Arjola.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat