Dedikimi prekës i të birit për Cimen

Mediale Vip

Dedikimi prekës i të birit për Cimen

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 21:13
Artani dhe Cima

Humbja e Rasim Thaçit-Cimes ndjehet në ekran, publik, shoqëri e kudo, pasi Cimen e kanë dashur i madh e i vogël.

E kuptueshme që aktori i madh i humorit ka lënë boshllëk të madh kudo, e më së shumti në zemrat e familjarëve të tij.

Vajza dhe djemtë e Cimes gjatë gjjthë kësaj periudhe e kanë kujtuar të atin në mënyra të ndryshme, herë me postime, fjalë, foto, intervista, etj.

Artani, djali më i vogël i Cimes, që edhe i ngjanë shumë, ja ka dedikuar veapimin në maratonën e Tiranës babait të ndjerë.

Prekëse dhe madhështore njëkohësisht! 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat