Arta Elezaj me poza të reja në bikini

Mediale Vip

Arta Elezaj me poza të reja në bikini

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 21:22
Arta

Aktorja nga Klina, Arta Elezaj, është duke kaluar ditë pushimi deisa nuk po ndalet së postuari fotografi nga momentet.

Elezaj dallohet për linjat trupore si dhe për bukurinë që ka.

Kështu ka marë vëmendje në paraqitjen e fundit ku ka pozuar duke marë rreze dielli veshur në bikine të kaltërta që i theksonin fizikin dhe linjat bombastike.

Derisa në mbishkrimin e saj ka shkruar “E pashqetsuar”, e që duket vërtetë se nuk po e vret mendjen për asgjë duke shijuar pushimin.

Kujtojmë se, Elezaj këtë kohë ka qenë më pasive dhe nuk ishte pjesë e ndonjë projekti që nga seriali “O sa mirë”, në rolin e  Xhakartës.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat