Beyonce përballet me kritika të shumta

Mediale Vip

Beyonce përballet me kritika të shumta

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 21:24
Beyonce

Beyonce është përballur me kritika së fundmi pas një reklame që realizoi për markën e bizhuterive luksoze Tiffany & Co.

Disa kritikë pretendojnë se toni i lëkurës së këngëtares është më i zbehtë duke thënë se duket si një “europiane e bardhë”.

Kritikët shprehen se është dëshpëruese që ylli i muzikës të ‘kamoflonte’ tonet e saj natyrale të lëkurës.

Kjo nuk është hera e parë që diva përballet me një akuzë të tillë. Dhe në vitin 2008, ylli u përball me polemika kur lëkura e saj kishte një nuancë më të lehtë në një reklamë për L’Oreal.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat