“Jam e acaruar që më ndodh kjo”

Mediale Vip

“Jam e acaruar që më ndodh kjo”

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 21:32
Loredana

Loredana, krahas muzikës, është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ndan edhe detaje nga jeta e saj personale. Së fundmi, në një InstaStory ka shkruar:

“Jam thjesht e acaruar që më ka kapur një paralizë gjumi, që më ka bërë për vete”.

Ky shkrimi i saj ka shqetësuar jo pak ndjekësit e saj, mirëpo reperja nuk ka preferuar që të japë më shumë detaje rreth këtij problemi.

Shumica e njerëzve thuhet se përjetojnë një paralizë gjumi një ose dy herë gjatë jetës së tyre. Ky problem është ndryshe, paaftësia e përkohshme për të lëvizur ose për të folur derisa të zgjoheni ose të bini në gjumë.

Më parë edhe vajza të tjera të showbizz-it shqiptar kanë rrëfyer eksperienca të ngjashme me Loredanën. Edhe Beatrix Ramosaj dhe blogerja Armina Mevlani, kanë ndarë me ndjekësit episode të tilla, siç tregojnë ato, të frikshme dhe shqetësuese.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat