Adelina Tahiri poston foto nga Viena

Mediale Vip

Adelina Tahiri poston foto nga Viena

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 21:56
Adelina

Adelina Tahiri është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në vend.

Çdo postim i saj në rrjete sociale padyshim se merr vëmendje të madhe, këngëtarja bën një jetë luksoze dhe këtë e ka treguar përmes fotove e videove që ka postuar vazhdimisht në rrjete sociale.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto ku është shkrepur në Vienë.

Adelina kësaj here ka ndëruar destinacion duke vizituar Vienën, një vend shumë i bukur, këtë e ka dëshmuar edhe këngëtarja me foton që ka postuar.

I urojmë pushime të këndshme! 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat