E njihni vogëlushin në foto? Sot është këngëtar shumë i njohur

Mediale Vip

E njihni vogëlushin në foto? Sot është këngëtar shumë i njohur

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 22:27
Meda

Ai është një nga emrat më të kërkuar të estradës sa i përket dasmave e ahengjeve të ndryshme familjare.

Bëhet fjalë për Medën, këngëtarin i cili numëron një karrierë të gjatë muzikore.

Ndonëse është mjaft aktiv në rrjete sociale, ku mban të informuar edhe fansat e tij rreth muzikën, nuk mungojnë edhe fotografitë nga përditshmëria e tij.

E, tani është publikuar një fotografi e tij kur ai ka qenë në moshë fare të vogël.

Ndryshe, në muzikë, Meda është mjaft prezent me projekte të reja.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat