Loredana poston një foto të Hanës, sa shumë është rritur

Mediale Vip

Loredana poston një foto të Hanës, sa shumë është rritur

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 23:14
Loredana dhe Hana

Loredana është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.

Ajo padyshim se komentohet shumë, në çdo paraqitje të saj Loredana merr vëmendje të madhe por jo vetëm kaq, jeta e saj private çdo ditë është kryefjala e mediave rozë.

Ndërkaq Loredana ka pasur një lidhje dashurie me reperin e njohur Mozzik, dyshja nuk janë më bashkë por gëzojnë një raport të shëndoshë së bashku.

Kjo për shkak se në mes tyre është një vajzë.

Çifti tashmë janë prindër të një vajze me emrin Hana, kjo i ka bërë ata që edhe pse nuk janë më bashkë, respekti që kanë ndaj njëri tjetrit të mos mungoj.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Loredana.

Në foto shihet Hana, sytë e saj bojëqielli janë vënë në pah dhe po që Hana është një fëmijë shumë i bukur kjo nuk diskutohet. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat