Çka i përshpëriti Fifi – Granitit në vesh?

Mediale Vip

Çka i përshpëriti Fifi – Granitit në vesh?

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 00:49
Fifi dhe Granit Cana

Historia mes Fifit dhe Granitit po vazhdon me ngjarje në shtëpinë e “Big Brother”.

Gjatë ditës së sotme janë regjistruar edhe disa momente romantike.

Fifi në prehërin e Granitit i ka kënduar në vesh dhe mes tjerash duke e puthur dhe ledhatuar, i ka kërkuar falje.

Përkundër ndjenjës së dashurisë që të paktën nga ana e Fifit është evidente dhe dëshirës nga jashtë për t’i parë bashkë, çifti s’mund të themi ende që është konsoliduar.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat