Donaldi këndon këngën dedikuar Bora Zemanit

Mediale Vip

Donaldi këndon këngën dedikuar Bora Zemanit

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 11:46
Pamje nga video

Atij siç duket po i mungon ish e dashura.

Kjo për arsye se kohët e fundit vazhdimisht ka folur për të.

Ndërkohë, Donald Veshaj ka kënduar sot në shtëpinë e famshme disa rreshta të projektit muzikor të shkruar vetë ku e këndon, këngëtari Elgit Doda.

Kujtojmë se, dje ai tha se kjo këngë ka qenë dedikim për lidhjen me Bora Zemanin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat