Sa e shëndoshë po duket Zanfina

Mediale Vip

Sa e shëndoshë po duket Zanfina

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 15:19
Zanfina

Zanfina Ismaili mbetët një këngëtare që zgjon kureshtje rreth jetës që bën.

Në shumë aspekte ajo është pjesë e lajmeve, duke u komentuar për stilin që ka.

Përmes efekteve të shumta në rrjete sociale, ajo e shfaq vetën në shumë mënyra.

Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet krejt ndryshe, ku fytyra e saj duket tejet e shëndoshë.

Ja shikojeni.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat