Wanda Nara pozon topless

Mediale Vip

Wanda Nara pozon topless

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 20:51
Wanda Nara

Ajo ka publikuar imazhin në Instagram.

Wanda Icardi ka provokuar me paraqitjen e saj.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka ndarë fotografinë e cila shihet duke fshehur gjoksin.

Ndryshe, modelja dhe futbollisti thuhet se janë ribashkuar pas lajmeve për tradhtinë që Icardi i ka bërë asaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat