Ermal Mamaqi zbulon aktorin e njohur që ka refuzuar të puthë në buzë Megi Pojanin

Mediale Vip

Ermal Mamaqi zbulon aktorin e njohur që ka refuzuar të puthë në buzë Megi Pojanin

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 07:54
Megi Pojani

Ermal Mamaqi dhe Ana Lika kanë zbuluar prapaskenat e serialit. Ai shprehet se Erblini nuk pranonte që të puthte në buzë Megi Pojanin

Vazhdon akoma ai mentaliteti që janë gocat ato që i shmangen këtyre skenave, apo edhe çunat?

Ermal Mamaqi: Jo ka dhe çuna, kemi pasur një problem shumë të madh me Erblinin, nuk pranonte ta puthte Megi Pojanin në botë.

Ana LikaUnë këtu nuk kam qenë dhe nuk e di, por Erblini qenka një budalla i madh (qesh).

Ermal Mamaqi: Një nga skenat që kemi qeshur shumë është ajo kur unë futem pa dashje dhe gjej të zhveshur, pra me të brendshme Megin dhe ajo sikur afrohet dhe në të gjitha momentet e filmit, në skena ne nxitojmë, shpejt, shpejt.

Atë ditë që ishte kjo skena, që ishte Megi kështu, asnjëri nuk nxitonte, çdo gjë ngadalë, donin të gjithë të hynin tek dhoma e grimit që ishte 1 me 1. Ishin ulur të gjithë tek ekrani, tek monitori, regjisori, po shikoni dhe ia kaluam shumë mirë atë ditë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat