Rita sjell këngën e re pa Fidanin

Mediale Vip

Rita sjell këngën e re pa Fidanin

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 19:41
Rita Haziri

Jemi mësuar që kryesisht ta shohim vetëm krah Fidanit sa i përket projekteve muzikore.

Por, siç kishte paralajmëruar, Rita do të eksperimentojë edhe solo dhe në bashkëpunime me të tjerë artistë.

Një gjë të tillë e ka realizuar sot.

Këngëtarja e njohur ka publikuar këngën “Ke harru” në të cilën është solo.

Sidoqoftë as kësaj here shkëputja s’është e plotë sepse Fidani është pjesë e klipit.

Në orët e para nga publikimi kënga ka marrë shumë komente pozitive.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat