Habit Paloma: Do e falja tradhëtinë e bashkëshortit nëse...

Mediale Vip

Habit Paloma: Do e falja tradhëtinë e bashkëshortit nëse...

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 07:15
Paloma

Pas një mbrëmjeje tepër argëtuese ku banorët organizuan një festë karaoke, banorët duket se kanë pasur energji për të biseduar edhe për disa çështje delikate.

Marrë shkak nga fikja e një cigareje (që simbolizon tradhëtinë) Paloma ka  rrëfyer se do të falte bashkëshortin e saj nëse ai do ta tradhtonte.

“Nëse ka ndërmend ta bëjë le ta bëjë. Nëse e bën një herë do ta falja, nëse do ta përsëriste do ta ndaja. Unë nuk e prish familjen për një tradhëti momentale”,- shprehu Paloma duke i habitur të gjithë banorët prezent.

Paloma shtoi se sipas saj, nëse një femër tradhton ka një arsye të fortë që e ka çuar drejt këtij akti, ndërsa mashkulli është më impulsiv.

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat